0532 678 65 59
Kategoriler
Bilgisayar & Elektronik
Para Birimi Seçimi

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU


|SIPARIS_TARIHI|


MADDE 1 SATICI BİLGİLERİ

MADDE 1.1 – SATICI
Ünvanı : Gökçe Reklam
Adresi : İstiklal Mh. Arif Hikmet Cd. 173/A
Telefon : 2825185346


MADDE 1.2 - ALICI

|ALICI_BILGILERI|
Sipariş veren kişi/kurum. Sipariş oluştururken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

MADDE 2 SATIŞA KONU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Mal ya da hizmetlerin temel özelliklerini gokcereklam.com adresinde yer almaktadır. Ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Malın/ Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir ve iade edilmez.

MADDE 3 GENEL HÜKÜMLER

3.1) ALICI, gokcereklam.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin vakdinden önce, SATICI tarafından ALICI'ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.

3.2) ALICI, özelleştirilmiş sipariş verdiğinde, kendisine mail veya whatsapp aracılığı ile tasarım gönderilerek onayı talep edilir. Onay verilen tasarım verilen sipariş kabul edilir. Onaylanan tasarımın görsel ve metinsel doğruluğu onaylayana aittir.

3.3) Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

3.4) Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI'ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.

3.5) SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

3.6) SATICI, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI’yı bilgilendirmek ve açıkça onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir.

3.7) SATICI, sipariş konusu ürün veya hizmetin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması halinde sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremezse, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir ve 10 günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade eder. Kredi kartı ile yapılan ödemelerin geri ödeme süresi bankaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

3.8) Ürünün teslimatı için işbu Ön Bilgilendirme Formunun elektronik ortamda teyid edilmesi şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

3.9) Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünü 3 gün içinde SATICI'ya iade etmek zorundadır. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.

3.10) SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir. ALICI’nın kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise, ürün tutarı, siparişin ALICI tarafından iptal edilmesinden sonra 7 gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini şimdiden kabul etmektedir.

3.11) Adetlerde seçtiğiniz ürüne göre %1 - %10 fire olabilir. Hangi üründe yüzde kaç fire olabileceği ürün açıklamalarında yazılmıştır. Genel fire oranımız %1'dir. Belirtilen fire oranlarını aşmadıkça bu hata olarak kabul edilmez. Sipariş veren bu oranlarda ürün kaybını kabul etmiş sayılır. Ancak belirtilen fire oranlarını aşan siparişlerde baskısız hazır ürün ilavesi yada gerekirse ücret iadesi yapılabilir.

3.12) Bilgisayarda görülen renk tonları semboliktir. Baskı da renk tonları fark edebilir.

3.13) Ebatlarda %5 farklılık olabilir.

3.14) Siparişleriniz baskıya alınmadan önce tasarım size onaya sunulur. Onaylanan tasarımlar bizim tarafımızdan tekrar kontrol edilmez ve baskıya alınır. Sipariş esnasında verdiğiniz bilgilerle uyuşmasa bile "onay" verdiğiniz için çalışmalardaki hatalar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

3.15) Sitede satışı yapılan ürünler/hizmetler kişiye/kuruma özel üretilmektedir. Bu tür imalatların iadesi söz konusu değildir. Ancak henüz hiç bir işlem yapılmamış siparişler iptal edilebilir.

3.16) Kargodan kaynaklanan zaralar (hasar, parçalanmış ambalaj, paketin tamamen kaybı gibi) tarafımızdan kabul edilmez. Kargo firmasının sorumluluğundadır.

3.17) Web sitemizde ki herhangi bir ürünün güncelliğini yitirmesi (stok dışı kalması, fiyat değişikliği gibi hallerde) siparişiniz için alternatif ürün sunulabilir yada sipariş tarafımızdan iptal edilebilir.

3.18) Şans oyunları, kumar, alkol, tütün, yetişkinlere özel içerikler ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı içerik barındıran çalışmalar, aynı zamanda sayılan içerikleri ürettiği, satışı yaptığı, pazarladığı, desteklediği anlaşılan gerçek kişi ve kurumlara ait çalışmalar yapılmamaktadır.

MADDE 4 CAYMA HAKKI

CAYMA HAKKI GERÇEK KİŞİ VEYA TÜZEL KİŞİYE ÖZEL ÜRETİLEN ÜRÜN VE HİZMETLER İÇİN KULLANILAMAZ.

ALICI; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.

Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde SATICI'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün 5. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

b) İade formu,

c) iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

d) Satıcı veya sağlayıcı, tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde, varsa malın tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade etmekle yükümlüdür.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesiniz.
Anladım
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.