0532 678 65 59
Kategoriler
Bilgisayar & Elektronik
Para Birimi Seçimi
Şartlar ve Koşullar

1- Adetlerde seçtiğiniz ürüne göre %1 - %10 fire olabilir. Hangi üründe yüzde kaç fire olabileceği ürün açıklamalarında yazılmıştır. Genel fire oranımız %1'dir. Belirtilen fire oranlarını aşmadıkça bu hata olarak kabul edilmez. Sipariş veren bu oranlarda ürün kaybını kabul etmiş sayılır. Ancak belirtilen fire oranlarını aşan siparişlerde baskısız hazır ürün ilavesi yada gerekirse ücret iadesi yapılabilir.

2- Bilgisayarda görülen renk tonları semboliktir. Baskı da renk tonları fark edebilir.

4- Ebatlarda %5 farklılık olabilir.

5- Siparişleriniz baskıya alınmadan önce tasarım size onaya sunulur. Onaylanan tasarımlar bizim tarafımızdan tekrar kontrol edilmez ve baskıya alınır. Sipariş esnasında verdiğiniz bilgilerle uyuşmasa bile "onay" verdiğiniz için çalışmalardaki hatalar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

6- Sitede satışı yapılan ürünler/hizmetler kişiye/kuruma özel üretilmektedir. Bu tür imalatların iadesi söz konusu değildir. Ancak henüz hiç bir işlem yapılmamış siparişler iptal edilebilir.

7- Kargodan kaynaklanan zararlar (hasar, parçalanmış ambalaj, paketin tamamen kaybı gibi) tarafımızdan kabul edilmez. Kargo firmasının sorumluluğundadır.

8- Web sitemizde ki herhangi bir ürünün güncelliğini yitirmesi (stok dışı kalması, fiyat değişikliği gibi hallerde) siparişiniz için alternatif ürün sunulabilir yada sipariş tarafımızdan iptal edilebilir.

9- Şans oyunları, kumar, alkol, tütün, yetişkinlere özel içerikler ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı içerik barındıran çalışmalar, aynı zamanda sayılan içerikleri ürettiği, satışını yaptığı, pazarladığı, desteklediği anlaşılan gerçek kişi ve kurumlara ait çalışmalar yapılmamaktadır.

10- Sitemizden sipariş verdiğinizde Türk Ticaret Kanuna ilaveten yukarıda belirtilen özel maddeleri kabul etmiş sayılırsınız..


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesiniz.
Anladım
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.